Prace wykończeniowe

Prace wykończeniowo-budowlane w naszej firmie

Prace budowlano-wykończeniowe należy wykonać z niezwykłą starannością. Nasza oferta obejmuje wykonanie prac wykończeniowych takich jak docieplanie budynków i zalewanie fundamentów na terenie całego Białegostoku i okolic. 

Z dbałością o każdy szczegół wykonamy prace tynkarskie tynkami cementowo-wapiennymi zarówno podczas budowania nowych budynków, jak i generalnego remontu. Nasi fachowcy mogą również wykonać szpachlowanie oraz dokładne malowanie.

Docieplenia budynków wełną mineralną

Odpowiednie docieplenie budynku jest najlepszym sposobem na oszczędność ciepła. Nasza firma posiada w swojej ofercie docieplenie budynków przy pomocy wełny mineralnej.

Wełna mineralna to materiał izolacyjny pochodzenia mineralnego – uzyskiwana jest z bazaltu lub z piasku kwarcowego. Do tych produktów dodawane są inne surowce (wapień, dolomit, gabro), a następnie nasyca się je substancjami zmniejszającymi nasiąkliwość. Taka wełna mineralna posiada między swoimi włóknami około 95% powietrza, co sprawia, że jest świetnym izolatorem.

Wełna mineralna jest jednym z najpopularniejszych materiałów służących docieplaniu budynków.

Wełna mineralna (szklana, jak i skalna) pozwala znacząco zmniejszyć utraty ciepła. Wełny mineralne charakteryzują się jednym z najniższych współczynników przewodzenia ciepła wśród dostępnych materiałów izolacyjnych na rynku.

Wełna mineralna jest niezwykle elastyczna, co sprawia, że świetnie nadaje się do izolacji trudno dostępnych miejsc: dachów, ścian wewnętrznych, kominków itp. Dodatkowo świetnie tłumi hałas.

Wełna mineralna topi się dopiero w ponad 1000 stopni Celsjusza. Może ona działać jako zapora przeciwogniowa przez ponad 2 godziny, co sprawia, że również nie rozprzestrzenia ona płomienia. Struktura wełny mineralnej pozawala na przenikanie dymu i pary wodnej.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji dotyczących prac wykończeniowych lub dociepleń budynków, to zapraszamy do kontaktu.

mag mar urządzimy cię na lata