Prace wykończeniowe i docieplenia budynków

Prace wykończeniowo-budowlane w naszej firmie

Prace budowlano-wykończeniowe należy wykonać z niezwykłą starannością. Nasza oferta obejmuje wykonanie prac wykończeniowych takich jak docieplanie budynków i zalewanie fundamentów na terenie całego Białegostoku i okolic. 

Z dbałością o każdy szczegół wykonamy prace tynkarskie tynkami cementowo-wapiennymi zarówno podczas budowania nowych budynków, jak i generalnego remontu. Nasi fachowcy mogą również wykonać szpachlowanie oraz dokładne malowanie.

Docieplenia budynków wełną mineralną dla firm i osób prywatnych

Odpowiednie docieplenie budynku jest najlepszym sposobem na oszczędność ciepła. Nasza firma posiada w swojej ofercie docieplenie budynków przy pomocy wełny mineralnej.

Wełna mineralna to materiał izolacyjny pochodzenia mineralnego – uzyskiwana jest z bazaltu lub z piasku kwarcowego. Do tych produktów dodawane są inne surowce (wapień, dolomit, gabro), a następnie nasyca się je substancjami zmniejszającymi nasiąkliwość. Taka wełna mineralna posiada między swoimi włóknami około 95% powietrza, co sprawia, że jest świetnym izolatorem.

Wełna mineralna jest jednym z najpopularniejszych materiałów służących docieplaniu budynków.

Dlaczego warto wybrać firmę Mag Mar do prac wykończeniowych i dociepleń budynków?

Mag Mar ma kilkunastoletnie doświadczenie jako generalny wykonawca przy wielu projektach. Nasze doświadczenie i pasja osób u nas pracujących sprawia, że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i jakościowo. O naszej renomie może świadczyć fakt, że wykonaliśmy docieplenia budynków na terenie Białegostoku Uniwersytetu Muzycznego.

Docieplenia budynków wełną mineralną wykonane przez naszą firmę gwarantują utrzymanie odpowiedniej temperatury, wzrost efektywności energetycznej całego budynku oraz wysoką ognioodporność w przypadku pożaru.

Wełna mineralna (szklana, jak i skalna) pozwala znacząco zmniejszyć utraty ciepła. Wełny mineralne charakteryzują się jednym z najniższych współczynników przewodzenia ciepła wśród dostępnych materiałów izolacyjnych na rynku.

Wełna mineralna jest niezwykle elastyczna, co sprawia, że świetnie nadaje się do izolacji trudno dostępnych miejsc: dachów, ścian wewnętrznych, kominków itp. Dodatkowo świetnie tłumi hałas.

Wełna mineralna topi się dopiero w ponad 1000 stopni Celsjusza. Może ona działać jako zapora przeciwogniowa przez ponad 2 godziny, co sprawia, że również nie rozprzestrzenia ona płomienia. Struktura wełny mineralnej pozawala na przenikanie dymu i pary wodnej.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji dotyczących prac wykończeniowych lub dociepleń budynków, to zapraszamy do kontaktu .

mag mar urządzimy cię na lata