Instalacja paneli fotowoltaicznych

Co to są panele fotowoltaiczne?

Panele fotowoltaiczne (lub panele słoneczne) to krzemowe płyty, za pomocą których pozyskuje się energię elektryczną z promieniowania słonecznego. Montaż paneli fotowoltaicznych wymaga pomocy eksperta. Specjaliści z firmy MagMar posiadają doświadczenie w instalowaniu ogniw fotowoltaicznych. W naszym portfolio znajduje się m.in. wykonanie montażu paneli fotowoltaicznych dla Uniwersytetu Muzycznego.

Montaż paneli fotowoltaicznych

Nasza usługa kompleksowego montażu paneli fotowoltaicznych jest realizowana z najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. W ramach tej usługi panele fotowoltaiczne są nie tylko montowane w wybranym miejscu, ale również zostają przyłączone do sieci. Każdy z naszych klientów zapoznaje się ze szczegółowym projektem montażu paneli i kosztorysem.

Głównymi zaletami zainstalowania paneli słonecznych są na pewno aspekty ekonomiczne. Takie panele to stabilne i godne zaufania źródło energii, gdyż promieniowanie słoneczne nigdy się nie skończy. Pozwala to na zaoszczędzenie na kosztach dostaw energii. Panele fotowoltaiczne zwiększają również wartość nieruchomości. Szacuje się, że Polsce koszt inwestycji zwraca się średnio po 7 latach od zamontowania paneli słonecznych.

Odpowiednio zamontowane panele fotowoltaiczne przez wiele lat będą odporne na skrajne temperatury i opady atmosferyczne, a nawet na silne wiatry. Panele słoneczne tracą na efektywności jednie 0,4% w skali roku. Warto zauważyć, że najstarsza elektrownia słoneczna na świecie pracuje nieprzerwanie już od ponad 60 lat

Energia pochodząca z paneli słonecznych przyczynia się do poprawy stanu środowiska i do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji dotyczących wyboru lub montażu paneli fotowoltaicznych, to zapraszamy do kontaktu.

mag mar urządzimy cię na lata