Historia firmy Mag-Mar

Firma została założona w 2007 roku, przez pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Obecnie jesteśmy generalnym wykonawcą prac budowlanych przy projektach budynków użyteczności publicznej, hal produkcyjny, biurowców, szkół, jak przy i przy budowach prywatnych. Współpracujemy również z wieloma firmami budowlanymi, takimi jak Budimex S.A., Skanska, Unibep, PORP, czy Polbud.

Nasza firma szczyci się indywidualnym podejściem do każdego projektu. Zawsze staramy się dostosować do wymogów i potrzeb klienta. Wszystkie nasze realizacje wyznaczają się kreatywnością, dokładnością wykonania oraz rzetelnością na każdym etapie budowy.

Specjalnością naszej firmy są elewacje wentylowane. Jako jedna z niewielu firm w Polsce, posiadamy specjalne maszyny do wycinania niepowtarzalnych wzorów m.in. w blachach kwasowych, blachach aluminiowych, w płytach kompozytowych i wielu innych. Jednym z naszych flagowych projektów było wykonanie słynnej elewacji Politechniki Białostockiej, która szybko stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków Białegostoku.

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości materiały budowlane, posiadające niezbędne certyfikaty uznane w Polsce, jak i w Europie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz z projektami, które dotychczas wykonaliśmy. Jesteśmy również otwarci na wszelkie pytania, dlatego zachęcamy do kontaktu z każdym pytaniem.

mag-mar
© Copyright - Elewacje wentylowane - fasady wentylowane Białystok
Wykonanie SeoFly